СТАТУСИ ON-LINE

Skype:

Для контакту зі мною надсилайте електронну пошту на адресу: gennadiy@cholovenko.kiev.ua. Виходьте зі мною на голосовий або відео-зв'язок за допомогою Skype чи Viber. Докладніше дивіться у розділі "Контакти", де вказані усі мої контактні дані та також можна надіслати експрес-повідомлення.
ICQ:

ВІДЕО З ПОДОРОЖЕЙ

МОЇ WEB-ПРОЕКТИ
Copyright © 2001-2016 by Gennadiy Cholovenko (Kyiv, Ukraine). All Rights Reserved.
Додати сайт в Обране
Персональний сайт Титарчука Валерія Григоровича
www.tytarchuk.kiev.ua

Персональний сайт політика та екс-керівника одного з районів столиці Титарчука В.Г. (16 років біля керма Солом'янського району м.Києва), який у 2008 році балатувався на посаду Київського міського голови. На сайті Ви знайдете біографію, програму, фотогалерею, інтерв'ю та багато іншої інформації, яка дозволить зрозуміти позицію, прагнення цього політика та його програму дій, що є дійсно унікальною, а певні заходи навіть новаторськими.
Універсальний інтернет-магазин унікальних пропозицій
www.unishop.ho.ua

У цьому інтернет-магазині пропонуються товари і послуги для клієнтів та взаємовигідні умови співпраці для партнерів. Товари та послуги підібрані за принципом "Ексклюзив", тобто подібних пропозицій Ви майже не знайдете у інших інтернет-магазинах. Ціни та товари приємно здивують Вас у порівнянні зі своїми аналогами у інших торговельних закладах чи організаціях, до оплати приймаються електронні гроші (системи інтернет-переказів WebMoney та UkrMoney).  
Сайт 4-А класу спеціалізованої школи №115 м.Києва ім. І.Огієнка
www.classa.narod.ru

На цьому сайті Ви можете дізнатися про останні шкільні події та новини, переглянути фотографії у нашій галереї, ознайомитися з розкладом уроків, рейтингами учнів, почерпнути корисну інформацію про клас та школу, взяти участь у опитуваннях, залишити свої відгуки у гостьовій книзі, підняти актуальну тему для спільного обговорення у форумі, поспілкуватись у чаті та багато іншого. Школярів, безперечно, зацікавить розділ "Розваги", в якому знаходяться різноманітні флеш-ігри, мульфільми та ініші забавки.    Українська Банерна Мережа Украинский портАл Украина онлайн
Проект
завершено
Проект
завершено
Проект
завершено
Skype Me™!
Додати сайт в Обране
ФОТО ДНЯ


ЦЕ СПОДОБАЄТЬСЯ

КАРТА МЕТРО


ФОТО ДНЯ


Інформація про відео - >
Дивитись інші відео-ролики ->
Продам гараж !!!
ПОГОДА


КУРCИ ВАЛЮТКАЛЕНДАР ПОДІЙ


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
РЕКЛАМА


w3box.ru / w3menu_h - скрипт многоуровневого горизонтального меню